aboutus

Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.

Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd. Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd. Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd. Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd. Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki: Ruijia
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 300000-500000
Rok założenia: 2005
pc Export: 70% - 80%
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

Zezwolenie na prowadzenie działalności

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

O nas
Wprowadzenie

Xian Ruijia Measurement Instruments Co, Ltd jest profesjonalnym producentem czujników w state-level branży rozwoju przemysłu high-tech, Xi'an w Chinach. Od 2005 roku skupiliśmy się na opracowaniu i produkcji czujnika ciśnienia, czujnika ważenia itp.

Xian Ruijia ma pierwszorzędny zespół techniczny, z silnymi możliwościami badawczo-rozwojowymi i bogatym doświadczeniem w zarządzaniu produkcją. Na linii produkcyjnej posiadamy najbardziej zaawansowane i kompletne zestawy sprzętu, aby zapewnić jakość i niezawodność produktu.

Xian Ruijia łączy najlepsze zawodowe talenty i technologię. Oprogramowanie i sprzęt naszego zaawansowanego sprzętu testującego zaprojektowanego przez nasz personel profesjonalny i techniczny. Uzyskaliśmy kilka patentów na środki techniczne z Krajowego Urzędu Patentowego .

Zapewniamy klientom niedrogie produkty wysokiej jakości. W celu osiągnięcia korzyści z Azji, pełne korzyści pod względem jakości i kosztów, zakup kluczowych komponentów z Niemiec i Stanów Zjednoczonych oraz produkcji i produkcji w Chinach. Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części oraz solidną historię jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasze wieloletnie działanie czujnika.

Jakość produktu i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wywiezione do ponad 50 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach, produkty są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

Patrząc w przyszłość, firma wkracza na szybki szlak rozwoju i będzie nadal stosować się do koncepcji tworzenia wysokiej jakości produktów, które będą służyć globalnym klientom. Naszą misją jest bycie najbardziej wartościowym i konkurencyjnym czujnikiem samochodowym na świecie.

Historia

2005, założenie firmy. Wytwarzanie ogniw obciążnikowych

2009, zmieniono nazwę na Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd .. (Chiny), zakładają działalność w dziedzinie automatycznego czujnika, który kończy się masową produkcją, badaniami i rozwojem nauki i technologii, globalną sprzedażą i obsługą posprzedażną.

2009, Uzyskanie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000.

2010, uzyskał "Najbardziej konkurencyjną markę w Chinach".

2011, Zostań najpopularniejszym producentem sprzętu laserowego i eksporterów centralnych Chin.

2012, Stał się najbardziej niezawodnym i godnym zaufania przedsiębiorstwem produkującym uczciwość, produktami eksportowanymi do ponad 30 krajów i regionów.

2014, uzyskaj zgodę na ubieganie się o "High-tech Enterprise" i uzyskasz osiem patentów. Produkty eksportowane do ponad 50 krajów.

2015, zdobyła cześć "high-tech Enterprises".

Usługa

Nasza firma zapewnia badania i rozwój, sprzedaż, pomoc techniczną i obsługę posprzedażną, aby zapewnić naszym klientom lepsze warunki zakupu i użytkowania.

Zobowiązujemy się do:

1. Zapewniamy roczną gwarancję na produkt.

2. Stworzyliśmy niezależny dział sprzedaży po dostarczeniu usługi naszym klientom w terminie w ciągu 24 godzin każdego dnia.

3. Jeśli jakaś niezadowalająca, napisz do nas lub zadzwoń do nas w dowolnym momencie.

Regulacja gwarancji

1. Ogólne

Xian Ruijia Measurement Instruments Co., Ltd oferuje solidną gwarancję odpowiedzialności za wszystkie produkty.

2. Okres gwarancji

12 miesięcy po wysyłce

3. Limit gwarancji

Czynniki Xian i czynniki nie do odparcia.

4. Inne

4.1 Koszty materiałów i części zamiennych ponosi RUIJIA

4.2 Gorąca linia gwarancyjna:

Telefon centrum obsługi centrali Xian Ruijia: + 86-029-84507633

Obsługa przez całe życie

1. Oferujemy usługi przez całe życie i kompleksową obsługę, naszym celem obsługi jest:

1.1 Upewnij się, że produkt działa z powodzeniem i płynnie bez zakłóceń.

1.2 Długotrwała wysoka dokładność pomiaru i wydłużenie żywotności produktu.

1.3 Zminimalizuj koszty konserwacji i zarządzania użytkownika.

2. Pozycje usługi

2.1 Oferowanie wskazówek dotyczących instalacji i debugowania.

2.2 Wsparcie techniczne:

  • Pomóż klientowi wybrać prawidłowy kod zamówieniowy zgodnie z sytuacją w miejscu zastosowania i wymaganiami technicznymi. Zapewnij długoterminową właściwą obsługę produktów.
  • Bezpłatne szkolenie i przekwalifikowanie personelu obsługi użytkownika.
  • Oferujemy bezpłatne katalogi naszych produktów.

2.3 Wymiana części zamiennych

  • Regularne części zamienne są oferowane w naszej siedzibie głównej.
  • Zaoferuj części zamienne w rozsądnych cenach.

2.4 365 dni w ciągu całego roku 24-godzinna gorąca linia serwisowa, aktualne i dokładne odpowiedzi na porady techniczne każdego użytkownika; jeśli w celu naprawienia usterki konieczna jest usługa w miejscu instalacji, zorganizujemy personel na czas.

3. Inne

3.1 Po zakończeniu każdej usługi nasz personel na miejscu musi wypełnić "usługę posprzedażną" potwierdzoną podpisem użytkownika.

3.2 Aby śledzić sytuację użytkowania z użytkownikiem i przeprowadzać ankiety satysfakcji użytkownika; użytkownicy mogą dokonać kompleksowej oceny jakości produktu, jakości usług i racjonalności opłat za usługi.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wielkiej odpowiedzialności, uczciwości i szczerości, podczas gdy biznes jest dla nas najważniejszą zasadą!

1. Zespół ds. Zakupów;

2. Zespół produkcyjny;

3. Zespół sprzedaży;

4. Zespół zarządzający;

5. Dział badań i rozwoju.

Szczegóły kontaktu